Bujnie 2023-12-19
Śląskie, ul. Pod Lasem 78, 44-210 Rybnik
Telefon: 721 099 066W Bujni, nasza manufaktura i studio projektowe są źródłem wyjątkowych dzieł designu roślinnego, w których uwielbiamy naturę. Nasza misja to przywrócenie harmonii przyrody w codziennym życiu. Odkryj metalowe kwietniki ścienne, podłogowe, i sufitowe, oraz designerskie meble i regały, gdzie każdy detal to owoc starannej pracy w naszej śląskiej manufakturze, emanujący niezrównaną jakością. Z dumą zdobywamy liczne nagrody, a nasze kwietniki zdobią najdalsze zakątki świata. Realizujemy również projekty indywidualne, spełniając nawet najbardziej kreatywne wizje architektów. Zapraszamy Cię serdecznie do skorzystania z naszych usług i wprowadzenia odrobinę natury do swojego otoczenia.
https://bujnie.pl
Ocena: 0


Wyświetleń: 31 Dodał(a): ogloszeniaaa


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE CZĘSTOCHOWA

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.