Centrum Medyczne GlivClinic 2023-12-19
Śląskie, ul. Dworcowa 60, 44-100 Gliwice
Telefon: 326007980
W naszym Centrum Medycznym stawiamy na rewolucję w dostępie do opieki zdrowotnej. Bez długotrwałego oczekiwania w kolejkach oferujemy kompleksowe usługi, zapewnione przez zespół doświadczonych lekarzy. Dermatolodzy, endokrynolodzy, gastrologowie, chirurdzy dziecięcy i kardiolodzy pracują z pasją, dbając o zdrowie każdego pacjenta. Nasza misja to nie tylko leczenie, ale także budowanie relacji opartej na zaufaniu i zrozumieniu. Nasze nowoczesne podejście do medycyny sprawia, że każda wizyta to indywidualne doświadczenie, a pacjenci czują się pewnie i zadbani. W dzisiejszym świecie, pełnym wyzwań, zapewniamy kompleksową opiekę, pozwalającą cieszyć się zdrowiem bez zbędnego stresu.
https://glivclinic.pl
Ocena: 0


Wyświetleń: 33 Dodał(a): ogloszeniaaa


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE CZĘSTOCHOWA

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.