Specjalistyczna Praktyka Lekarska Małgorzata Kraszkiewicz 2023-12-19
Śląskie, ul. Tarnogórska 19, 42-677 Szałsza
Telefon: 786134300
W naszym ośrodku piękna i dobrostanu oferujemy kompleksową gamę zabiegów, które podkreślają naturalne piękno każdego klienta. Botoks to nie tylko redukcja zmarszczek, to powrót do młodzieńczego blasku skóry. Lipoliza, precyzyjna w formowaniu sylwetki, daje pewność i komfort. Zabiegi na ciało, takie jak mezoterapia igłowa, to innowacyjna droga do zdrowej i jędrnej skóry. W trosce o kompleksową opiekę, angażujemy się także w obszar onkologii, ponieważ zdrowie jest naszym priorytetem. Nasz zespół doświadczonych specjalistów łączy najnowsze technologie z empatią, tworząc przestrzeń, w której piękno i zdrowie idą ze sobą w parze.

https://malgorzatakraszkiewicz.pl

Ocena: 0


Wyświetleń: 32 Dodał(a): ogloszeniaaa


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE CZĘSTOCHOWA

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.