Pokonaj-bariery 2024-01-02
Śląskie, ul. Magnolii 16 44-240 Żory
Telefon: 603 527 751
W Pokonaj-bariery skupiamy się na dostarczaniu sprzętu rehabilitacyjnego i wózków inwalidzkich, by pomóc pokonywać codzienne przeszkody. W ofercie znajdziesz nowoczesne schodołazy, wygodne wózki inwalidzkie, energooszczędne wózki elektryczne, niezawodne windy, ergonomiczne łóżka rehabilitacyjne i praktyczne akcesoria. Oferujemy zarówno sprzęt nowy, jak i używany, z możliwością wypożyczenia. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości, posiadając wymagane atesty i certyfikaty. Zapewnij komfort i bezpieczeństwo osobom z ograniczeniami ruchowymi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie znajdziesz kompleksowe rozwiązania, pomagające w pełnym uczestnictwie w życiu społecznym i aktywnym stylu życia.
https://pokonaj-bariery.pl
Ocena: 0


Wyświetleń: 30 Dodał(a): ogloszeniaaa


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE CZĘSTOCHOWA

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.